KONST / Litografier / Litografi 9412092
nr 941 2092
Olle Svanlund
(1909-1996), Sverige
Litografi, Olle Svanlund (1909-1996), 5/6, signerad. -87, motivet: 33x27
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 februari 2015
kl 19:04:40
16/2 18:07:00
Olle Svanlund
Läs mer om Olle Svanlund